logo

logo
logo
INFOLINKA:
+421 902 621 669
info@dgautodoplnky.sk
VOLAJTE NÁM:
od 8:00 do 20:00
6 dní v týždni
E-shop
Chcete sa
 1/8 >>

JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie

JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie

JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie

  0 / 5
Počet hodnotení: 0    | 

Popis

Prípravok na čistenie DPF filtrov určený pre servisy a dielne
Kód produktu: JLM25807

 • Informácie o produkte

  Keď je filter pevných častíc úplne upchatý, musí sa často úplne vymeniť. V závislosti od automobilovej značky a modelu môže nový filter pevných častíc vrátane demontáže a montáže stáť aj 1000 eur a v niektorých prípadoch až 5000 eur.

  Čistenie a obnova filtrov pevných častíc pomocou kvapaliny JLM Cleaning & Flush je oveľa úspornejšie ako výmena komletného DPF filtru. Kompletné čistenie filtru v servise trvá cca 1hodinu, bez toho, aby sa musel filter demontovať.

   

  Sadze a nečistoty z vypáleného motorového oleja sa nahromadia vo filtri pevných častíc v dôsledku neúplnej regenerácie. Čistiaca a preplachová kvapalina JLM Diesel DPF Cleaning & Flush Fluidpack obsahuje vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok a účinnú preplachovaciu kvapalinu. Prvá kvapalina je silný predbežný čistiaci prostriedok, ktorý predzpracováva a uvoľňuje sadze a mastnotu vo filtri pevných častíc.

   

  Po uvoľnení nečistôt vo filtri pevných častíc je potrebné filter prepláchnut od nečistôt, kým nie je dôkladne vyčistený. Tým sa rozptýlia nečistoty a sadze v celom filtri pevnych častíc a jednotlivé zhluky nečistôt sa od seba oddelia. Vďaka tomu po spustení nútenej regenerácie sa filter DPF dôkladne vyčistí.

   

   

  Výhody

  - Čistí a obnovuje upchaté filtre tuhých častíc (DPF / FAP)

  - Cenovo výhodné riešenie problému s filtrom DPF

  - Účinné vyčistenie filtru DPF bez nutnosti demontáže

  - Vhodný takmer pre všetky značky a modely automobilov

  - Tiež rozpúšťa nevyhorené zvyšky oleja

  - Nepoškodzuje filter pevných častíc a ostatné časti systému

  Návod na aplikáciu JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack 

  1. Zohrejte motoro do prevádzkovej teploty a potom ho vypnite. Naplňte nádrž aplikátora 500 mililitrami vysoko koncentrovanej čistiacej kvapaliny JLM DPF. Pripojte striekaciu pištoľ k stlačenému vzduchu; vstavaný regulátor tlaku automaticky reguluje tlak na maximálne 5 barov.

   

  2. Pripojte kónickú rozprašovaciu trysku k gumovej hadici na prednom snímači tlaku na filtri pevných častíc. Postupne striekajte čistiacu kvapalinu cez hadicu do filtra pevných častíc v priebehu približne jednej minúty. Urobte to rovnomerne a uistite sa, že tekutina netečie späť do nádrže rozprašovača. Uistite sa, že kvapalina netečie na povrchy motoru, ktoré sú horúce.

   

  3. Nechajte kvapalinu pôsobiť vo filtri DPF dve alebo tri minúty. Umiestnite odpadovú nádobu na kvapaliny pod výfukový systém. Spustite motor na dve až tri minúty v rozmedzí 2000 až 3000 otáčok. Je predpoklad, že z výfuku bude vychádzať pena. Vypnite motor.

   

  4. Naplňte nádrž s kvapalinou JLM Diesel DPF flush (1,5L). Spustite motor a pripojte kónickú rozprašovaciu trysku k gumovej hadici na prednom snímači tlaku na filtri pevných častíc. Spustite motor ešte raz na dve až tri minúty v rozmedzí 2000 až 3000 otáčok. Teraz postupne rozstrekujte všetku preplachovaciu kvapalinu cez filter DPF.

  Je dôležité používať celý jeden a pol litra preplacovacej kvapaliny, aby ste zaručili požadovaný efekt. Po čistení dôkladne vysušte senzorovú hadicu. Ak to neurobíte, môže to nepriaznivo ovplyvniť meranie hodnôt elektronickou riadiacou jednotkou vozidla a spôsobiť poruchy.

   

  5. Pre úplnú a dokonalú regeneráciu teraz pridajte JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml do palivovej nádrže. Spustite proces nútenej regenerácie filtra tuhých znečisťujúcich látok pomocou diagnostického zariadenia a elektronickej riadiacej jednotky vozidla alebo približne 20 minút jazdy na diaľnici. Postupujte podľa pokynov príslušného výrobcu vozidla. Dôkladne vyčistite čistiaci nástroj JLM Diesel DPF Cleaning Toolkit vodou po použití.

   

  Ak je filter tuhých častíc stále zapchatý aj po ošetrení pomocou čistiaceho a splachovacieho média JLM, bude potrebné ho vymeniť.

 • JLM

 •  

  Cena dopravy a expedícia tovaru 

  Cena dopravy už od 2,30 € 
   

  Ponúkame Vám na výber   3  spôsoby dopravy tovaru  :

  1. Slovenská pošta   -EXPRES KURIÉR 

  Slovenskou poštou zasielame tovar kurierom 1.triedou s doručením do 1-2 pracovného  dňa od expedície z nášho skladu, na poštu alebo na adresu  do hmotnosti 29 kg.

  Cena dopravy :      Poštový kuriér - doručenie na adresu (3,00 €)

                                        Doručenie na poštu - dobierka (2,30 €)

   

  2. Kuriérská spoločnosť SDS

  Kuriérska spoločnosť SDS  - vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň od expedície z nášho skladu   priamo domov, alebo do práce. Pred doručením vás bude vodič kontaktovať a dohodne si s vami čas doručenia. Doručenie zásielky je možné odložiť na neskôr.

  Cena dopravy :  Kuriérska služba SDS (3,60 €)

   

  EXPEDÍCIA TOVARU  :

  1. Ak je tovar Skladom, expedujeme do 24 hodín.
  2. Ak je u tovaru na stránke nápis Skladom u dodávateľa je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase, o presnom termíne dodania informujeme kupujúceho.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, o predpokladanom  termíne dodania  informujeme  kupujúceho.

  Tovar je pri doprave bezpečne zabalený. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru ! V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej - doručovacej služby alebo s pracovníkom Slovenskej pošty  protokol o škode a tovar nepreberajte .Vyplňte reklamačný formulár a po uznaní reklamácie vám zdarma doručíme nový tovar.

   

  Možnosti platby :

  Vážení zákazníci  v našom e shope dgautodoplnky.sk je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi  

   

  1. Platba na dobierku  - tovar uhradíte  priamo kuriérovi pri preberaní  alebo u priehradky  na pošte.

   

   2. Online platba kartou -  tovar uhradíte vašou platobnou kartou  pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  3. Online platba cez bankové tlačítko (internet banking) -  tovar uhradíte cez bankové tlačítko , váš internet banking   pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  4. Bankovým prevodom na účettovar uhradíte vopred na náš bankový účet 

  Po potvrdení objednávky dostanete e-mail s predfaktúrou. Na nej nájdete variabilný symbol, ktorý uveďte pri  platbe.Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet. 

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
  č.ú.: 1451409002
  IBAN: SK5811110000001451409002
  SWIFT: UNCRSKBX

   

  5. Osobný odber - Hotovostná platba pri odbere tovaru ,po dohode v rámci Žiliny, ZADARMO 

   

  6. Nákup na splátky cez HOME CREDIT  Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 80 € s dph 

   

  7. Nákup na splátky cez Quatro - Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 100,00€ do 3.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€. V prípade, že ste držiteľom striebornej Quatro karty máte možnosť nakúpiť až do výšky 5.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€.

                         

   

 • Diskusia k produktu

  Pridať príspevok

  K tomuto produktu ešte nie sú pridané žiadne príspevky
  Pridať príspevok
  Meno *:
  Hodnotenie *:
   

   

   

   

   

  Text *:
   
 • Opýtajte sa na produkt
  Vaše meno *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaša otázka

  Našli ste lepšiu cenu?


  * Polia označené hviezdičkou sú povinné 1/8 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


 
Váš Renault Megane na Autopes.cz
Citroën na Autopes.cz
Skoda Fabia na autopes.cz
Doprava už od 2,30 €
Bezpečný nákup
Nákup aj bez registrácie
Platba kartou
Individuálny prístup
TRADE GRUPPE s.r.o.
Revolučná 3290/5
010 01, Žilina

IČO: 51 021 412
DIČ: 2120575105
 

© Všetky práva vyhradené - www.dgautodoplnky.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
$( document ).ready(function() { $('.cart_page').before('
 
'); /* $('#body_463').css('width','100%'); $('#cont_lmr1_463').css('width','100%'); $('#cont_m1_463').css('width','1000px'); $('#bg_subsegment_84').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_85').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_87').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_94').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_185').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_891').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3758').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_171').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_172').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3730').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3716').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3729').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id32').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id33').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_302_1').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_452_1').css('width','100%'); $('.popout_bottom_box_inner').each(function() { $(this).css('width','100%'); }); */ /*alert('OK');*/ /*
 
');*/ });