logo

logo
logo
INFOLINKA:
+421 902 621 669
info@dgautodoplnky.sk
VOLAJTE NÁM:
od 8:00 do 20:00
6 dní v týždni
E-shop
Chcete sa
 1/3 >>

JLM Diesel Fuel System Flush 500ml PRO

JLM Diesel Fuel System Flush 500ml PRO

JLM Diesel Fuel System Flush 500ml PRO

  0 / 5
Počet hodnotení: 0    | 

Popis

Extra koncentrovaný čistič naftových palivových systém
Kód produktu: JLM25806

 • JLM Diesel Fuel System Flush je vysoko koncentrovaný čistič naftového systému, ktorý vstupuje do motora nezriedený cez palivový filter a odstraňuje usadeniny sadzí v palivovej systéme, z injektorov, ventilov, piestov a zo spaľovacej komory.

   

  Sadze sa vyskytujú v dieselových motoroch v dôsledku spaľovania motorovej nafty. Sadze sa okrem iného ukladajú na ventiloch, piestoch a dieselových vstrekovačoch. Vďaka prísnym environmentálnym predpisom je spaľovanie v dieselových motoroch regulované s extrémnou presnosťou pomocou elektroniky. V dôsledku usadenín sadzí na naftových vstrekovačov sa spaľovanie paliva postupne zhoršuje.

   

  Zo začiatku si ani nevšimnete žiadne vnútorné nahromadenie nečistôt, ale vzhľadom na starnutie motora a množstvo najazdených kilometrov sa stráca výkon a motor začne byť menej efektívny. Okrem iného nárast nečistôt spôsobuje, že piestne krúžky sa prilepia k piestu a už nie sú schopné tlačiť na stenu valca. V dôsledku toho dochádza k úniku oleja medzi piestami a stenou valca, tlak vo valcoch klesá a spotreba oleja sa zvyšuje, pretože olejový krúžok už nezachytáva všetok olej.

   

  Pomôžte autu prejst emisnou skúškou.

  Usadzovanie sadzí v motore je neoddeliteľne spojené s emisiami nečistôt vo výfukových plynoch. Každé 2 roky je potrebne okrem STK urobiť aj emisnú skúšku. Prípravok JLM Diesel Fuel System Flush vám pomôže, aby ste skúškou emisií úspešne prešli.

   

  Vzhľadom na to, že JLM Diesel Fuel System Flush čistí palivový systém, odstránia sa usadeniny sadzí a emisie sadzí sa znížia. Vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok sa skladá zo špeciálne vyvinutých a jedinečných kombinácií prísad. Tieto prísady rýchlo čistia palivový systém a pomáhajú motoru zlepšovať jeho výkon. JLM Diesel Fuel System Flush takisto zabraňuje problémom s motorom, ako je napríklad klepanie a nepravidelné voľnobežné otáčky.

   

  JLM Diesel Fuel System Flush je vhodný na vnútorné čistenie všetkých (vážne) kontaminovaných starých a nových dieselových motorov a na riešenie menej známych porúch naftových motorov. JLM Diesel Fuel System Flush tiež zabraňuje tomu, aby nedošlo k poruche jednotlivých častí motora v dôsledku nahromadenia nečistôt. Aby sa motor udržal čistý a aby sa zabezpečil optimálny výkon, môžete použiť Diesel Fuel System Cleaner Pro.

   

  Vymeňte aj palivový filter
  Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vymeniť palivový filter predtým, než začnete používať JLM Diesel Fuel System Flush. Naplňte nový filter s aditívom a nechajte motor bežať priamo na tomto aditíve. Zvyšok aditíva Diesel Fuel System Flush, ktorý zostane, sa môže pridať do palivu v nádrži.

   

   

  Výhody

  - Znižuje spotrebu paliva

  - Znížuje spotrebu oleja

  - Chráni paliový systém pred koróziou

  - Znižuje škodlivé emisie 

  - Prečisťuje sacie potrubie, palivové čerpadlo, vstrekovacie čerpadlá, ventily

  - Obnovuje výkon motoru

  - Upravuje nepravidelný chod motora na voľnobehu

  - Môže byť použitý vo všetkých dieselových motoroch (nových aj starších) buď na prevenciu, alebo na odstránenie problémov s motorom.

   

  Návod na použitie

  - Nájdite, kde je umiestnený palivový filter a vyberte ho z auta
  - Naplňte nový palivový filter aditívom JLM Diesel Fuel System Flush 
  - Znovu vložte nový palivový filter do auta
  - Pridajte zvyšnú kvapalinu do nádrže na naftu
  - Naštartujte a urobte skúšobnú jazdu

   

  Dávkovanie
  Jedna dávka 500 mililitrov stačí na jedno ošetrenie vo väčšine prípadov.
  V prípade potreby použite dvojnásobnú dávku.

 • JLM

 •  

  Cena dopravy a expedícia tovaru 

  Cena dopravy už od 2,30 € 
   

  Ponúkame Vám na výber   3  spôsoby dopravy tovaru  :

  1. Slovenská pošta   -EXPRES KURIÉR 

  Slovenskou poštou zasielame tovar kurierom 1.triedou s doručením do 1-2 pracovného  dňa od expedície z nášho skladu, na poštu alebo na adresu  do hmotnosti 29 kg.

  Cena dopravy :      Poštový kuriér - doručenie na adresu (3,00 €)

                                        Doručenie na poštu - dobierka (2,30 €)

   

  2. Kuriérská spoločnosť SDS

  Kuriérska spoločnosť SDS  - vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň od expedície z nášho skladu   priamo domov, alebo do práce. Pred doručením vás bude vodič kontaktovať a dohodne si s vami čas doručenia. Doručenie zásielky je možné odložiť na neskôr.

  Cena dopravy :  Kuriérska služba SDS (3,60 €)

   

  EXPEDÍCIA TOVARU  :

  1. Ak je tovar Skladom, expedujeme do 24 hodín.
  2. Ak je u tovaru na stránke nápis Skladom u dodávateľa je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase, o presnom termíne dodania informujeme kupujúceho.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, o predpokladanom  termíne dodania  informujeme  kupujúceho.

  Tovar je pri doprave bezpečne zabalený. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru ! V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej - doručovacej služby alebo s pracovníkom Slovenskej pošty  protokol o škode a tovar nepreberajte .Vyplňte reklamačný formulár a po uznaní reklamácie vám zdarma doručíme nový tovar.

   

  Možnosti platby :

  Vážení zákazníci  v našom e shope dgautodoplnky.sk je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi  

   

  1. Platba na dobierku  - tovar uhradíte  priamo kuriérovi pri preberaní  alebo u priehradky  na pošte.

   

   2. Online platba kartou -  tovar uhradíte vašou platobnou kartou  pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  3. Online platba cez bankové tlačítko (internet banking) -  tovar uhradíte cez bankové tlačítko , váš internet banking   pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  4. Bankovým prevodom na účettovar uhradíte vopred na náš bankový účet 

  Po potvrdení objednávky dostanete e-mail s predfaktúrou. Na nej nájdete variabilný symbol, ktorý uveďte pri  platbe.Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet. 

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
  č.ú.: 1451409002
  IBAN: SK5811110000001451409002
  SWIFT: UNCRSKBX

   

  5. Osobný odber - Hotovostná platba pri odbere tovaru ,po dohode v rámci Žiliny, ZADARMO 

   

  6. Nákup na splátky cez HOME CREDIT  Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 80 € s dph 

   

  7. Nákup na splátky cez Quatro - Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 100,00€ do 3.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€. V prípade, že ste držiteľom striebornej Quatro karty máte možnosť nakúpiť až do výšky 5.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€.

                         

   

 • Diskusia k produktu

  Pridať príspevok

  K tomuto produktu ešte nie sú pridané žiadne príspevky
  Pridať príspevok
  Meno *:
  Hodnotenie *:
   

   

   

   

   

  Text *:
   
 • Opýtajte sa na produkt
  Vaše meno *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaša otázka

  Našli ste lepšiu cenu?


  * Polia označené hviezdičkou sú povinné 1/3 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


 
Váš Renault Megane na Autopes.cz
Citroën na Autopes.cz
Skoda Fabia na autopes.cz
Doprava už od 2,30 €
Bezpečný nákup
Nákup aj bez registrácie
Platba kartou
Individuálny prístup
TRADE GRUPPE s.r.o.
Revolučná 3290/5
010 01, Žilina

IČO: 51 021 412
DIČ: 2120575105
 

© Všetky práva vyhradené - www.dgautodoplnky.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
$( document ).ready(function() { $('.cart_page').before('
 
'); /* $('#body_463').css('width','100%'); $('#cont_lmr1_463').css('width','100%'); $('#cont_m1_463').css('width','1000px'); $('#bg_subsegment_84').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_85').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_87').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_94').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_185').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_891').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3758').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_171').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_172').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3730').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3716').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3729').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id32').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id33').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_302_1').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_452_1').css('width','100%'); $('.popout_bottom_box_inner').each(function() { $(this).css('width','100%'); }); */ /*alert('OK');*/ /*
 
');*/ });