logo

logo
logo
INFOLINKA:
+421 902 621 669
info@dgautodoplnky.sk
VOLAJTE NÁM:
od 8:00 do 20:00
6 dní v týždni
E-shop
Chcete sa
<<  3/23 >>

Bosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stierač

Bosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stierač

Bosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stieračBosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stierač

Bosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stierač

  0 / 5
Počet hodnotení: 0    | 

Popis

 

Výrobca: Bosch

 

Novinkou v stieracej technike spoločnosti Bosch je stierač ECO. K veľkým prednostiam tohto nového stierača patrí kvalita prvovýbavy a priaznivá cena. Medzi hlavné výhody patrí celokovový rám ktorý stabilizuje oceľovou lištu stierača. Pevná lišta zaisťuje dobré a trvanlivé priľnutie gumy stierače ku sklu. Tým je zaručené perfektné stieranie bez poskakovanie a šmúh.

 

 

Kód produktu: BSCH3984

 • Bosch ECO 500 mm ramienkový (standart) univerzálny predný stierač

  Súčasné požiadavky automobilového priemyslu sú neúprosné - kvalita za prijateľnú cenu. Aj v oblasti stieračov tak začínajú hrať dôležitú úlohu výrobky, ktoré svojou kvalitou bezproblémovo plní požiadavky na originálne príslušenstvo a zároveňsú veľmi lacné.

  Nový stierač Bosch ECO plní obidve podmienky a dopĺňa tak veľmi úspešné typy Twin a Aerotwin.K veľkým prednostiam tohto nového stierače patrí kvalita prvovýbavy a priaznivá cena.

  Medzi hlavné výhody tejto novinky patrí celokovový rám, ktorý stabilizuje oceľovou lištu stierača. Pevná lišta zaisťuje dobré a trvanlivé priľnutie gumy stierače ku sklu. Tým je zaručené perfektné stieranie bez poskakovanie a šmúh.

  Špeciálna konštrukcia rámu stierače ďalej zlepšuje obtekanie stierače vzduchom pri jazde. Rám je vybavený veľkými otvormi, čím celý stierač Bosch ECO splnil aj veľmi prísne nároky na aerodynamiku moderných vozidiel.

  Klasické ramienkové stierače v originálnej kvalite. Sú opatrené adaptérom pre štandardné zahnuté koncovky stieracích ramien vozidla. 

  postup montáže


  - celokovový aerodynamický rám
  - zabudovaný adaptér
  - stieracie guma s logom Bosch
  - moderné balenie s atraktívnym dizajnom
  - kvalita Bosch
  - priaznivá cena
  - Perfektné stieranie, náter s nízkym trením
  - Dlhá životnosť a odolná stieracia hrana voči opotrebovaniu
  - Mäkká flexibilná gumová podložka

  Pri výbere stierača využite katalóg stieračov:

  Katalog_stieračov_Bosch.pdf

   Dĺżka Stierača [mm]: 500.00

   

 • Bosch

  Spoločnosť Bosch Group bola založená už v roku 1886 a v súčasnej dobe má svoje zastúpenie vo viac než 140 krajinách. Spoločnosť Bosch je považovaná za jednu z najinovatívnejších spoločností, za rok 2006 došlo k viac než trom tisícom inovácií a firma má na svojom konte viac ako 3 800 patentov.

  Spoločnosť Bosch je v Slovenskej republike známa predovšetkým ako výrobca domácich spotrebičov. Jej záber je ale omnoho širší. Je tiež vedúcim svetovým dodávateľom pre automobilový priemysel, ponúka široké spektrum priemyslových technológií, elektrických prístrojov či bezpečnostných riešení.

  Prvá oficiálna pobočka Bosch v Českej republike bola založená v roku 1920 v Prahe. Značka je zastúpená viac ako päťtisíc dcérskymi spoločnosťami, v ktorých je zamestnávaných okolo 8 300 pracovníkov, celosvetovo zamestnáva 280 000 zamestnancov.

  Svetový výrobca, produkujúce autodiely a autopríslušenstva pod skrátenou obchodnou značkou BOSCH, ktorého výroba je úzko spätá s vývojom a výrobou dielov určených výrobcom automobilov všetkých svetových značiek. - Napríklad zapaľovacie sviečky, žhaviče, filtre, stieracia technika = stierače, svetelná technika = svetla hlavné aj hmlové (hmlovky), brzdové, cúvacie, parkovací, smerová, atď ..., komfortné elektronika, motor systémy, benzínové systémy, brzdové diely, remene , starovací batérie (akumulátory), alternátory a štartéry, najrôznejšie diagnostika, dielenské AKU náradie atď

  Skupina Bosch je celosvetovo najväčším dodávateľom automobilovej techniky s obratom 26,3 miliardy Euro za rok 2005. Spoločnosť založil v Stuttgarte v roku 1886 Robert Bosch (1861-1942) ako "Dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku​​".

  Bosch sa venuje automobilom viac ako 120 rokov a v súčasnosti operuje vo viac než 50 krajinách sveta a má cez 260 výrobných závodov a 250.000 zamestnancov. Školiace strediská Bosch s profesionálnym tímom lektorov ponúka pomoc všetkým autoservisom, aby obstáli v tvrdej konkurencii. Bosch kladie veľký dôraz na inovácie, čo dokazuje fakt, že cez 22.000 vedeckých inžinierov sa venuje vývoju nových a lepších dielov a každý rok Bosch prihlási cez 2.000 patentov a vynálezov.

  Bosch vo svojom výrobnom závode v Bambergu vyrobí 1 milión kusov zapaľovacích sviečok denne.
  Bosch v distribúcii APM Slovakia
  Široký sortiment náhradných dielov aj diagnostických prístrojov

  BOSCH má v ponuke cca 50.000 položiek automobilových dielov pre náhradnú spotrebu od položiek ako sú autobatérie a sviečky cez elektronické aj palivové systémy až po filtre, svetla či stierače.

  APM Slovakia má v cenníku viac ako 18.000 položiek autodielov a príslušenstva Bosch:
  Bosch sortiment autodielov

  zapaľovacie a žhaviace sviečky Bosch
  filtre Bosch
  stieracie technika Bosch
  svetelná technika
  komfortná elektronika
  diesel systémy
  benzínové systémy
  brzdové diely Bosch
  remene
  štartovacie batérie (akumulátory) Bosch
  alternátory a štartéry Bosch
  najrôznejšie diagnostika Bosch
  dielenské AKU náradie

  BOSCH vlastné výrobné závody po celom svete, všetky sú držiteľmi certifikácie - ISO 9001.
  Všetky náhradné diely BOSCH sú originálne, resp. zhodné s originálom - rovnaké diely sa dodávajú aj do prvovýroby.
 •  

  Cena dopravy a expedícia tovaru 

  Cena dopravy už od 2,30 € 
   

  Ponúkame Vám na výber   3  spôsoby dopravy tovaru  :

  1. Slovenská pošta   -EXPRES KURIÉR 

  Slovenskou poštou zasielame tovar kurierom 1.triedou s doručením do 1-2 pracovného  dňa od expedície z nášho skladu, na poštu alebo na adresu  do hmotnosti 29 kg.

  Cena dopravy :      Poštový kuriér - doručenie na adresu (3,00 €)

                                        Doručenie na poštu - dobierka (2,30 €)

   

  2. Kuriérská spoločnosť SDS

  Kuriérska spoločnosť SDS  - vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň od expedície z nášho skladu   priamo domov, alebo do práce. Pred doručením vás bude vodič kontaktovať a dohodne si s vami čas doručenia. Doručenie zásielky je možné odložiť na neskôr.

  Cena dopravy :  Kuriérska služba SDS (3,60 €)

   

  EXPEDÍCIA TOVARU  :

  1. Ak je tovar Skladom, expedujeme do 24 hodín.
  2. Ak je u tovaru na stránke nápis Skladom u dodávateľa je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase, o presnom termíne dodania informujeme kupujúceho.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, o predpokladanom  termíne dodania  informujeme  kupujúceho.

  Tovar je pri doprave bezpečne zabalený. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru ! V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej - doručovacej služby alebo s pracovníkom Slovenskej pošty  protokol o škode a tovar nepreberajte .Vyplňte reklamačný formulár a po uznaní reklamácie vám zdarma doručíme nový tovar.

   

  Možnosti platby :

  Vážení zákazníci  v našom e shope dgautodoplnky.sk je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi  

   

  1. Platba na dobierku  - tovar uhradíte  priamo kuriérovi pri preberaní  alebo u priehradky  na pošte.

   

   2. Online platba kartou -  tovar uhradíte vašou platobnou kartou  pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  3. Online platba cez bankové tlačítko (internet banking) -  tovar uhradíte cez bankové tlačítko , váš internet banking   pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  4. Bankovým prevodom na účettovar uhradíte vopred na náš bankový účet 

  Po potvrdení objednávky dostanete e-mail s predfaktúrou. Na nej nájdete variabilný symbol, ktorý uveďte pri  platbe.Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet. 

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
  č.ú.: 1451409002
  IBAN: SK5811110000001451409002
  SWIFT: UNCRSKBX

   

  5. Osobný odber - Hotovostná platba pri odbere tovaru ,po dohode v rámci Žiliny, ZADARMO 

   

  6. Nákup na splátky cez HOME CREDIT  Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 80 € s dph 

   

  7. Nákup na splátky cez Quatro - Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 100,00€ do 3.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€. V prípade, že ste držiteľom striebornej Quatro karty máte možnosť nakúpiť až do výšky 5.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€.

                         

   

 • Diskusia k produktu

  Pridať príspevok

  K tomuto produktu ešte nie sú pridané žiadne príspevky
  Pridať príspevok
  Meno *:
  Hodnotenie *:
   

   

   

   

   

  Text *:
   
 • Opýtajte sa na produkt
  Vaše meno *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaša otázka

  Našli ste lepšiu cenu?


  * Polia označené hviezdičkou sú povinné<<  3/23 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


 
Váš Renault Megane na Autopes.cz
Citroën na Autopes.cz
Skoda Fabia na autopes.cz
Doprava už od 2,30 €
Bezpečný nákup
Nákup aj bez registrácie
Platba kartou
Individuálny prístup
TRADE GRUPPE s.r.o.
Revolučná 3290/5
010 01, Žilina

IČO: 51 021 412
DIČ: 2120575105
 

© Všetky práva vyhradené - www.dgautodoplnky.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
$( document ).ready(function() { $('.cart_page').before('
 
'); /* $('#body_463').css('width','100%'); $('#cont_lmr1_463').css('width','100%'); $('#cont_m1_463').css('width','1000px'); $('#bg_subsegment_84').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_85').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_87').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_94').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_185').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_891').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3758').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_171').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_172').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3730').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3716').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3729').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id32').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id33').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_302_1').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_452_1').css('width','100%'); $('.popout_bottom_box_inner').each(function() { $(this).css('width','100%'); }); */ /*alert('OK');*/ /*
 
');*/ });