Bluetooth handsfree sada BURY 9056 Plus

Bluetooth handsfree sada BURY 9056 Plus

Bluetooth handsfree sada BURY 9056 PlusBluetooth handsfree sada BURY 9056 PlusBluetooth handsfree sada BURY 9056 PlusBluetooth handsfree sada BURY 9056 PlusBluetooth handsfree sada BURY 9056 PlusBluetooth handsfree sada BURY 9056 Plus

Bluetooth handsfree sada BURY 9056 Plus

  0 / 5
Počet hodnotení: 0    | 

Popis

Bluetooth handsfree sada BURY CC9056 Plus s 2,8" TFT displejom určená pre bezpečné a komfortné telefonovanie počas šoférovania. K zariadeniu je možné pripojiť a používať 2 telefóny v rovnakom čase (Multipoint)


Kód produktu: CC 9056 Plus
Quatro kalkulačka

 • Bluetooth handsfree sada BURY CC9056 Plus s 2,8" TFT displejom určená pre bezpečné a komfortné telefonovanie počas šoférovania. Zariadenie je určené na inštaláciu do vozidla odborným servisom, pripája sa k existujúcim reproduktorom audiosústavy vozidla. K zariadeniu je možné pripojiť a používať 2 telefóny v rovnakom čase (Multipoint), je kompatibilné s rôznymi výrobcami telefónov.

  Android aplikácia pre aktualizáciu na stiahnutie

  Popis systému:

  • Zobrazovanie a čítanie SMS správ (Text-to-speech)
  • Menu v slovenčine
  • Multipoint - pripojenie a používanie dvoch mobilných telefónov v rovnakom čase
  • Farebný TFT displej
  • 30W zosilňovač
  • Možnosť nabíjania telefónu cez MicroUSB
  • Vysoká kvalita zvuku
  • Eliminácia echa a šumu pomocou DSP
  • Prehrávanie hudby a hovorov cez reproduktory vo vozidle
  • Prehrávanie hudby z akéhokoľvek Bluetooth? stereo A2DP kompatibilného zariadenia
  • Nastavenie citlivosti mikrofónu a reproduktorov
  • Automatická synchronizácia telefónneho zoznamu
  • Hlasové vytáčanie (musí podporovať pripojený mobilný telefón), opätovné vytočenie telefónneho čísla, stlmenie hovoru
  • Možnosť prijatia nového hovoru počas už prebiehajúceho hovoru
  • Možnosť konferenčného hovoru
  • Možnosť spárovať až s 10 mobilnými telefónmi

  Technické parametre:

  Multifunkčný displej: 2,8" TFT displej (QVGA TFT 240x320 pixel, 65 000farieb) Rozmery riadiacej jednotky: 153 x 58 x 22 mm Napájacie napätie: 10 - 16V Kvalita zvuku: DSP technológia (potlačenie šumu a ozveny) Mikrofón: externý s nastaviteľnou citlivosťou Zosilňovač: 30W Pripojenie: ISO konektor Podporované bluetooth profily: Handsfree, Headset, A2DP, FTP, GAP, GOEP, OPP, PBAP, SPP, IrMC

  Upozornenie: Pred kúpou zariadenia je dôležité si overiť kompatibilitu s mobilným telefónom

  BURY je celosvetovo známa a uznávaná značka bluetooth handsfree sád. Vyniká vďaka vysokej kvalite a rýchlej inovácii produktov. Nemecký výrobca spolupracuje a vyrába handsfree zariadenie priamo pre automobilky (napr. VW group).

 • BURY

  BURY GmbH & Co. KG
  Robert-Koch-Straße 1-7
  D-32584 Löhne
  organizácia
  Bury značka je dobre známy a uznávaný názov a stojany pre inovácie, najvyššiu kvalitu a ústretovosť voči zákazníkom po celom svete.

  S kreativitou a nadšením, vyvíjame výrobky ruka v ruke s a pre automobilový priemysel a tiež s kvalifikovanými odbornými predajcami. To znamená, že kvalita bez kompromisov a technologické vedenie v našom segmente sú hodnoty, na ktoré sme rovnako ako naši zákazníci môžu spoľahnúť.
  BURY organizácie
  aftermarket

  BURY ponúka širokú škálu produktov v oblasti hands-free sady do auta, kolíska systémov a elektronických lodných denníkov na trhu s autopríslušenstvom. Tieto výrobky sú predávané prostredníctvom distribúcie špecializovaných predajcov, od ktorých koncový zákazník môže zakúpiť naše výrobky.

  distribútorom
  OEM

  Dlhé a skutočné partnerstvo s vysokou úrovňou dôvery sú dôležitým základom pre úspešnú spoluprácu s domáce i zahraničné autá a výrobcovia mobilných telefónov. V týchto oblastiach sme schopní pracovať spoločne úspešne ako inovatívny nápad / vývoj dodávateľom alebo výrobcom. Našou silnou stránkou je, že dostanete všetko z jedného zdroja.
 •  

  Cena dopravy a expedícia tovaru 

  Cena dopravy už od 2,30 € 
   

  Ponúkame Vám na výber   3  spôsoby dopravy tovaru  :

  1. Slovenská pošta   -EXPRES KURIÉR 

  Slovenskou poštou zasielame tovar kurierom 1.triedou s doručením do 1-2 pracovného  dňa od expedície z nášho skladu, na poštu alebo na adresu  do hmotnosti 29 kg.

  Cena dopravy :      Poštový kuriér - doručenie na adresu (3,00 €)

                                        Doručenie na poštu - dobierka (2,30 €)

   

  2. Kuriérská spoločnosť SDS

  Kuriérska spoločnosť SDS  - vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň od expedície z nášho skladu   priamo domov, alebo do práce. Pred doručením vás bude vodič kontaktovať a dohodne si s vami čas doručenia. Doručenie zásielky je možné odložiť na neskôr.

  Cena dopravy :  Kuriérska služba SDS (3,60 €)

   

  EXPEDÍCIA TOVARU  :

  1. Ak je tovar Skladom, expedujeme do 24 hodín.
  2. Ak je u tovaru na stránke nápis Skladom u dodávateľa je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase, o presnom termíne dodania informujeme kupujúceho.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, o predpokladanom  termíne dodania  informujeme  kupujúceho.

  Tovar je pri doprave bezpečne zabalený. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru ! V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej - doručovacej služby alebo s pracovníkom Slovenskej pošty  protokol o škode a tovar nepreberajte .Vyplňte reklamačný formulár a po uznaní reklamácie vám zdarma doručíme nový tovar.

   

  Možnosti platby :

  Vážení zákazníci  v našom e shope dgautodoplnky.sk je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi  

   

  1. Platba na dobierku  - tovar uhradíte  priamo kuriérovi pri preberaní  alebo u priehradky  na pošte.

   

   2. Online platba kartou -  tovar uhradíte vašou platobnou kartou  pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  3. Online platba cez bankové tlačítko (internet banking) -  tovar uhradíte cez bankové tlačítko , váš internet banking   pri potvrdení objednávky -  tlačidlo objednávka s povinnosťou platby

   

  4. Bankovým prevodom na účettovar uhradíte vopred na náš bankový účet 

  Po potvrdení objednávky dostanete e-mail s predfaktúrou. Na nej nájdete variabilný symbol, ktorý uveďte pri  platbe.Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet. 

  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
  č.ú.: 1451409002
  IBAN: SK5811110000001451409002
  SWIFT: UNCRSKBX

   

  5. Osobný odber - Hotovostná platba pri odbere tovaru ,po dohode v rámci Žiliny, ZADARMO 

   

  6. Nákup na splátky cez HOME CREDIT  Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 80 € s dph 

   

  7. Nákup na splátky cez Quatro - Nákup na splátky je možné využiť pri nákupe tovaru v celkovej maloobchodnej cene od 100,00€ do 3.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€. V prípade, že ste držiteľom striebornej Quatro karty máte možnosť nakúpiť až do výšky 5.000,00€, s potvrdením o príjme manželky/manžela až do 7.000,00€.

                         

   

 • Diskusia k produktu

  Pridať príspevok

  K tomuto produktu ešte nie sú pridané žiadne príspevky
  Pridať príspevok
  Meno *:
  Hodnotenie *:
   

   

   

   

   

  Text *:
   
 • Opýtajte sa na produkt
  Vaše meno *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaša otázka

  Našli ste lepšiu cenu?


  * Polia označené hviezdičkou sú povinnéZdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
$( document ).ready(function() { $('.cart_page').before('
 
'); /* $('#body_463').css('width','100%'); $('#cont_lmr1_463').css('width','100%'); $('#cont_m1_463').css('width','1000px'); $('#bg_subsegment_84').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_85').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_87').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_94').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_185').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_891').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3758').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_171').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_172').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3730').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3716').css('width','100%'); $('#bg_subsegment_3729').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id32').css('width','100%'); $('#seg_tabs_columns_col_id33').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_302_1').css('width','100%'); $('#menu_structure_main_452_1').css('width','100%'); $('.popout_bottom_box_inner').each(function() { $(this).css('width','100%'); }); */ /*alert('OK');*/ /*
 
');*/ });